Knopp Beslag Design Ante-64
Rek. pris 119 kr
fr.77 kr
Se priset!
Välj variant

Ante-64
77 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ante är ett robust och snygg knopp i trä som passar fint in i det moderna köket och finns med matchande handtag.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ante är ett robust och snygg knopp i trä som passar fint in i det moderna köket och finns med matchande handtag.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373211-11B |
| Färg | Ek, Valnöt |
| Längd | 80 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 64 mm |
| Djup | 19 mm |
| Höjd | 30,5 mm |
| Serie | Ante |
| Typ | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
