Knopp Beslag Design Circular Toniton
Rek. pris 139 kr
fr.94 kr
Se priset!
Välj variant

Circular Toniton
94 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Knopp Circular är en tidlös knopp i Toniton’s utvalda kulörer. Ge dina befintliga fronter en vacker färgaccent eller kombinera med Toniton’s färgmatchade blandare, väggfärger, kakel, kök, badrumsmöbler och accessoarer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Circular är en tidlös knopp i Toniton’s utvalda kulörer. Ge dina befintliga fronter en vacker färgaccent eller kombinera med Toniton’s färgmatchade blandare, väggfärger, kakel, kök, badrumsmöbler och accessoarer.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 401000-11-BD |
| Färg | Greige, Svart |
| Längd | 33 mm |
| Diameter | 33 mm |
| Material | Pulverlackad metall |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 33 mm |
| Serie | Toniton |
| Typ | Knopp |
| Låsbar | Nej |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
