Knopp Beslag Design CircumEk, Ø: 48 mm
Rek. pris 149 kr
122 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Ek
Diameter:
48 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Circum från Beslag Design har sågats ut på längden i träet som ger linjerna längs med, precis som på en kökslucka.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Circum från Beslag Design har sågats ut på längden i träet som ger linjerna längs med, precis som på en kökslucka.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Recensioner
Erica NVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefina och lätta att montera, satt dem både på våra garderober och på skåpen i tvättstugan
+ Superfina
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 255647-11 |
| Färg | Ek |
| Diameter | 48 mm |
| Material | Trä |
| Höjd | 48 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Circum |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180008785 |
