Knopp Beslag Design Como Big
fr.103 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Como Big
103 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Como Big från Beslag Design är en stor knopp som sticker ut och drar blickarna till sig. Knoppen gör sig extra bra på förvaringsmöbler som exempelvis garderober, byråer eller kommoden i badrummet men fungerar lika bra som köksknopp. Den stora diametern gör att den med fördel även kan användas som krok. Perfekt för upphängning av handdukar i badrummet eller jackan i hallen. Lika praktisk som snygg inredningsdetalj.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Como Big från Beslag Design är en stor knopp som sticker ut och drar blickarna till sig. Knoppen gör sig extra bra på förvaringsmöbler som exempelvis garderober, byråer eller kommoden i badrummet men fungerar lika bra som köksknopp. Den stora diametern gör att den med fördel även kan användas som krok. Perfekt för upphängning av handdukar i badrummet eller jackan i hallen. Lika praktisk som snygg inredningsdetalj.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Krom, Polerad Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Diameter | 41 mm |
| Material | Zamac |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 41 mm |
| Serie | Como |
| Typ | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
