Knopp Beslag Design Conic-29
fr.53 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Conic-29
53 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Conic är en konformad knopp med en stilren retrokänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek, Grå, Matt Svart, Svart, Valnöt |
| Diameter | 29,4 mm |
| Material | Trä, Zamak |
| Djup | 22 mm |
| Serie | Conic |
| Typ | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |

