Knopp Beslag Design Conic-29Matt Svart
Rek. pris 89 kr
69 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Conic är en konformad knopp med en stilren retrokänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373031-11 |
| Färg | Matt Svart |
| Diameter | 29,4 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 22 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Serie | Conic |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180022446 |



