Knopp Beslag Design Envelope 32
Rek. pris 129 kr
fr.109 kr
Se priset!
Välj variant

Envelope 32
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med sina böjda linjer ger Envelope ett bra grepp likväl som ett tjusigt och geomteriskt intryck till luckan.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med sina böjda linjer ger Envelope ett bra grepp likväl som ett tjusigt och geomteriskt intryck till luckan.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio VE2.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mässing, Svart |
| Längd | 49 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 32 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Serie | Envelope |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
| Låsbar | Nej |
| Utförande | Borstad Mässing, Svart |
