Knopp Beslag Design FlatRostfri look, Ø: 32 mm
Rek. pris 149 kr
123 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
Diameter:
32 mm

Flat
Rostfri look, Ø: 32 mm
123 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Flat från Beslag Design är en knopp med en lättrad yta som ger en känsla av exklusivitet och ger samtidigt ett mycket bra grepp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Flat från Beslag Design är en knopp med en lättrad yta som ger en känsla av exklusivitet och ger samtidigt ett mycket bra grepp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 309161-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Diameter | 32 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Serie | Helix |
| EAN-nr | 7316180009331 |

