Knopp Beslag Design Graf BigRostfri look, Ø: 38 mm
209 kr
169 krSpara 19 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rostfri Look
Diameter:
38 mm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Graf Big är en knopp från Beslag Design som har en rå industriell känsla samtidigt som den är elegant och stilfull. Den lättrade ytan ger ett bra grepp både för kökets luckor och garderoberna i sovrummet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Graf Big är en knopp från Beslag Design som har en rå industriell känsla samtidigt som den är elegant och stilfull. Den lättrade ytan ger ett bra grepp både för kökets luckor och garderoberna i sovrummet.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370300-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Diameter | 38 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 38 mm |
| Serie | Graf |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180016575 |

