Knopp Beslag Design Helix
fr.77 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Helix
77 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Helix är en knopp från Beslag Design med lättrad yta som ger ett industriellt utseende.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 309025-11B |
| Färg | Antik Brons, Matt Svart, Mässing, Mörk Brons, Rostfri Look |
| Längd | 20, 26 mm |
| Diameter | 20, 26 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 25, 30 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Typ | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Serie | Helix, HELIX |
| Låsbar | Nej |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |

