Knopp Beslag Design Manor Round
Rek. pris 179 kr
fr.114 kr
Se priset!
Välj variant

Manor Round
114 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Knopp Beslag Design Manor Round är en rund knopp med ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Beslag Design Manor Round är en rund knopp med ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 351035-11B |
| Färg | Guld, Svart |
| Längd | 30 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Zamac, Zink |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | Manor |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
