Knopp Beslag Design MushroomObehandlad Ek, Ø: 65 mm
Rek. pris 119 kr
81 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Obehandlad Ek
Diameter:
65 mm

Mushroom
Obehandlad Ek, Ø: 65 mm
81 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Mushroom från Beslag Design är en rundad knopp i skandinavisk stil.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 255625-11 |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Diameter | 65 mm |
| Material | Trä |
| Höjd | 65 mm |
| Bredd | 29 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Mushroom |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180008440 |


