Knopp Beslag Design Mynta 32
fr.106 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Mynta 32
106 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Mynta 32 från Beslag Design är en knopp som har lite bredare fot för ett mjukt intryck.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Polerad Nickel, Svart |
| Längd | 32 mm |
| Diameter | 32 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Produkttyp | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |

