Knopp Beslag Design Pitch
Rek. pris 199 kr
155 kr
Se priset!

Pitch
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Pitch är en T-formad knopp från Beslag Design med lättrad yta i mattsvart utförande.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 309060-11 |
| Färg | Matt Svart |
| Längd | 60 mm |
| Diameter | 35 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 10 mm |
| Serie | Pitch |
| EAN-nr | 7316180003285 |



