Knopp Beslag Design Plato OceanIX 32
149 kr
129 krSpara 13 %Kampanjtom 31/5

Plato OceanIX 32
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En serie handtag och matchande knopp i OceanIX-plast som är gjort av plast från sjöfartsindustrin som rep, trålar och kasserad fiskeutrustning. Det innebär mindre avfall och en minskning av koldioxidutsläpp från användning av ny plast.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
En serie handtag och matchande knopp i OceanIX-plast som är gjort av plast från sjöfartsindustrin som rep, trålar och kasserad fiskeutrustning. Det innebär mindre avfall och en minskning av koldioxidutsläpp från användning av ny plast.
Produkten är designad av Furnipart.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352050-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 42 mm |
| Diameter | 42 mm |
| Material | Plast |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 42 mm |
| Utförande | Svart |
| Serie | Plato |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180021142 |
