Knopp Beslag Design Plato
Rek. pris 189 kr
fr.125 kr
Se priset!
Välj variant

Plato
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Plato är en platt knopp från Beslag Design med väl tilltagen diameter.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370204-11B |
| Färg | Borstad Mässing, Mattsvart, Rostfri Look |
| Diameter | 42 mm |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 42 mm |
| Bredd | 24 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Plato |
| Typ | Knopp |

