Knopp Beslag Design Prism
fr.89 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Prism
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Prism har en icke-vridbar spets, vilket förhindrar att knoppen vrider sig och säkerställer att den förblir rak. Med sin kombination av stil och funktionalitet är Prism den perfekta detaljen för att förhöja ditt hem eller projekt.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Prism har en icke-vridbar spets, vilket förhindrar att knoppen vrider sig och säkerställer att den förblir rak. Med sin kombination av stil och funktionalitet är Prism den perfekta detaljen för att förhöja ditt hem eller projekt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Svart Matt, Vit Matt |
| Längd | 32 mm |
| Material | Zink/Zinc Alloy |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Serie | Prism |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass, Mattsvart/Matte Black, Mattvit/Matte White |
