Knopp Beslag Design PrismBorstad Mässing
Rek. pris 119 kr
109 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing

Prism
Borstad Mässing
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Prism har en icke-vridbar spets, vilket förhindrar att knoppen vrider sig och säkerställer att den förblir rak. Med sin kombination av stil och funktionalitet är Prism den perfekta detaljen för att förhöja ditt hem eller projekt.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Prism har en icke-vridbar spets, vilket förhindrar att knoppen vrider sig och säkerställer att den förblir rak. Med sin kombination av stil och funktionalitet är Prism den perfekta detaljen för att förhöja ditt hem eller projekt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 317450-11 |
| Färg | Borstad Mässing |
| Längd | 32 mm |
| Material | Zink/Zinc Alloy |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Serie | Prism |
| Typ | Knopp |
| EAN-nr | 7316180028790 |
