Knopp Beslag Design PrismMattvit
105 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit Matt

Prism
Mattvit
105 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Prism har en icke-vridbar spets, vilket förhindrar att knoppen vrider sig och säkerställer att den förblir rak. Med sin kombination av stil och funktionalitet är Prism den perfekta detaljen för att förhöja ditt hem eller projekt.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Prism har en icke-vridbar spets, vilket förhindrar att knoppen vrider sig och säkerställer att den förblir rak. Med sin kombination av stil och funktionalitet är Prism den perfekta detaljen för att förhöja ditt hem eller projekt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 317451-11 |
| Färg | Vit Matt |
| Längd | 32 mm |
| Material | Zink/Zinc Alloy |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Utförande | Mattvit/Matte White |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Serie | Prism |
| Typ | Knopp |
| EAN-nr | 7316180028806 |

