Knopp Beslag Design PrismMattsvart
100 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart Matt

Prism
Mattsvart
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Prism har en icke-vridbar spets, vilket förhindrar att knoppen vrider sig och säkerställer att den förblir rak. Med sin kombination av stil och funktionalitet är Prism den perfekta detaljen för att förhöja ditt hem eller projekt.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Prism har en icke-vridbar spets, vilket förhindrar att knoppen vrider sig och säkerställer att den förblir rak. Med sin kombination av stil och funktionalitet är Prism den perfekta detaljen för att förhöja ditt hem eller projekt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 317452-11 |
| Färg | Svart Matt |
| Längd | 32 mm |
| Material | Zink/Zinc Alloy |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Utförande | Mattsvart/Matte Black |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Serie | Prism |
| Typ | Knopp |
| EAN-nr | 7316180028813 |

