Knopp Beslag Design Riff
fr.59 kr
fr.49 krSpara 17 %Kampanjtom 31/5
Välj variant

Riff
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Riff i ergonomiskt utförande med greppvänlig yta
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Matt Mässing, Rostfri Look |
| Längd | 21 mm |
| Diameter | 21 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 29 mm |
| Höjd | 21 mm |
| Serie | Riff |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
| Utförande | Matt Mässing, Rostfri Look |

