Knopp Beslag Design Rut 27 ObehandladAsk
Rek. pris 69 kr
59 kr
Se priset!

Rut 27 Obehandlad
Ask
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rut är en liten elegant knopp i obehandlat trä. Den passar bra på alla typer av möbler, på garderoben eller i det lantliga köket. Kombinera gärna med den större varianten Olle som finns i samma utföranden.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Rut är en liten elegant knopp i obehandlat trä. Den passar bra på alla typer av möbler, på garderoben eller i det lantliga köket. Kombinera gärna med den större varianten Olle som finns i samma utföranden.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 207000-11 |
| Färg | Ask |
| Diameter | 27 mm |
| Material | Obehandlad |
| Djup | 23 mm |
| Utförande | Obehandlad Ask |
| Serie | Rut |
| Låsbar | Nej |
| Tjocklek Lucka | 19 mm |
| EAN-nr | 7316180020831 |


