Knopp Beslag Design Simon 35
Rek. pris 169 kr
fr.113 kr
Se priset!
Välj variant

Simon 35
113 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med sitt räfflade mönster på sidan av knoppen ger knopp Simon ett industriellt uttryck i ett diskret format.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med sitt räfflade mönster på sidan av knoppen ger knopp Simon ett industriellt uttryck i ett diskret format.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 352070-11B |
| Färg | Matt Svart, Nickel |
| Längd | 35 mm |
| Diameter | 35 mm |
| Material | Stål |
| Djup | 29 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Serie | Simon |
| Typ | Knopp |
| Låsbar | Nej |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Rostfri look, Svart |

