Knopp Beslag Design SplitValnöt, Längd: 48 mm
Rek. pris 129 kr
99 kr
Se priset!

Split
Valnöt, Längd: 48 mm
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Knopp Split är en elegant och snygg knopp. Knopparna passar väldigt bra på alla typer av möbler och i köket.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Split är en elegant och snygg knopp. Knopparna passar väldigt bra på alla typer av möbler och i köket.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373237-11 |
| Färg | Valnöt |
| Längd | 48 mm |
| Diameter | 48 mm |
| Material | Trä |
| Djup | 22 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Serie | Split |
| Typ | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180022279 |


