Knopp Beslag Design Sture 28 mmMässing
Rek. pris 119 kr
78 kr
Se priset!

Sture 28 mm
Mässing
78 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Knopp Beslag Design Sture 28 mm är en stilren, smäcker knopp som kan avändas även som krok med passande skruvstift. Diameter på foten är 8 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Beslag Design Sture 28 mm är en stilren, smäcker knopp som kan avändas även som krok med passande skruvstift. Diameter på foten är 8 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 339381-11 |
| Färg | Mässing |
| Längd | 28 mm |
| Diameter | 28 mm |
| Material | Mässing |
| Djup | 23 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Serie | Sture |
| Typ | Knopp |
| EAN-nr | 7316180018166 |
