Knopp Beslag Design T Arpa
fr.106 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

T Arpa
106 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder. Arpa finns som T-knopp med och utan bricka och handtag i tre längder med eller utan bricka.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder. Arpa finns som T-knopp med och utan bricka och handtag i tre längder med eller utan bricka.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373062-11B |
| Färg | Antik Mässing, Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 70 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Arpa |
| Typ | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |

