Knopp Beslag Design T Fusion
fr.169 kr
fr.135 krFrån 15 %Kampanjtom 31/5
Välj variant

T Fusion
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den ergonomiska utformningen gör Fusion handtaget inte bara bekvämt att använda, utan också enkelt att greppa. Med sin robusta konstruktion och stadiga vikt ger det en känsla av säkerhet och hållbarhet som förstärker känslan av kvalitet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Den ergonomiska utformningen gör Fusion handtaget inte bara bekvämt att använda, utan också enkelt att greppa. Med sin robusta konstruktion och stadiga vikt ger det en känsla av säkerhet och hållbarhet som förstärker känslan av kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Polerad Mässing, Svart Matt |
| Längd | 58 mm |
| Material | Zink/Zinc Alloy |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 31,5 mm |
| Serie | Fusion |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
| Utförande | Borstad Mässing/Brushed Brass, Mattsvart/Matte Black, Polerad Mässing/Polished Brass |
