Knopp Beslag Design T HelixAntik Brons
Rek. pris 199 kr
131 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Antik Brons

T Helix
Antik Brons
131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Knopp T Helix är en lättrad T-knopp med en rå känsla av elegant industrialism som tillhör Beslag Design Helix & Pitch-familjen. Den lättrade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober. Kombinera gärna med andra produkter med lättrad yta för att få en röd tråd i inredningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp T Helix är en lättrad T-knopp med en rå känsla av elegant industrialism som tillhör Beslag Design Helix & Pitch-familjen. Den lättrade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober. Kombinera gärna med andra produkter med lättrad yta för att få en röd tråd i inredningen.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 308571-11 |
| Färg | Antik Brons |
| Längd | 60 mm |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 16 mm |
| Serie | Helix |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| Typ | Knopp |
| EAN-nr | 7316180018678 |
