Knopp Beslag Design T Oliver
fr.199 kr
Se priset!
Välj variant

T Oliver
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den ergonomiskt utformade designen ligger bekvämt i handen och förmedlar en tydlig känsla av kvalitet och omsorg för detaljer. Oliver är det perfekta valet för köksluckor, garderober eller möbler och finns tillgänglig i flera olika utföranden.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Den ergonomiskt utformade designen ligger bekvämt i handen och förmedlar en tydlig känsla av kvalitet och omsorg för detaljer. Oliver är det perfekta valet för köksluckor, garderober eller möbler och finns tillgänglig i flera olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343415-11B |
| Färg | Borstad Mässing, Förnicklad, Mattsvart, Rostfritt |
| Längd | 20 mm |
| Material | Mässing, Zink, Zink/Zamak |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Serie | Oliver |
| Typ | Knopp |
| Låsbar | Nej |
| Ytbehandling | Borstad |
