Knopp Beslag Design T Riff
Rek. pris 99 kr
fr.96 kr
fr.89 krSänkt pris!
Välj variant

T Riff
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
T-knopp Riff i ergonomiskt utförande med greppvänlig yta
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Matt Mässing, Rostfri Look, Svart Matt |
| Längd | 52 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Serie | Riff |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
| Utförande | Matt Mässing, Mattsvart, Rostfri Look |

