Knopp Beslag Design T RiffRostfri Look
105 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Rostfri Look

T Riff
Rostfri Look
105 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
T-knopp Riff i ergonomiskt utförande med greppvänlig yta
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 351051-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 52 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Utförande | Rostfri Look |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Serie | Riff |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180027533 |









