Knopp Beslag Design T Rille
fr.130 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

T Rille
130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp T Rille är en T-formad knopp med en räfflad yta med ränder. Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp T Rille är en T-formad knopp med en räfflad yta med ränder. Den räfflade ytan ger ett bra grepp samtidigt som den ger en känsla av exklusivitet. Knoppen passar utmärkt för köksluckor, byrålådor och garderober.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 55 mm |
| Diameter | 15 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 38,5 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Serie | Rille |
| Produkttyp | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
