Knopp Beslag Design T Spira
Rek. pris 149 kr
fr.131 kr
Se priset!
Välj variant

T Spira
131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

T-knoppen Spira har en minimalistisk design med rena linjer och balanserade proportioner, vilket gör den till en framträdande detalj i varje rum. Den minimalistiska T-formen ger ett stadigt grepp samtidigt som den smälter harmoniskt in i olika inredningsstilar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
T-knoppen Spira har en minimalistisk design med rena linjer och balanserade proportioner, vilket gör den till en framträdande detalj i varje rum. Den minimalistiska T-formen ger ett stadigt grepp samtidigt som den smälter harmoniskt in i olika inredningsstilar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343365-11B |
| Färg | Polerad Mässing, Polerad Nickel, Svart Matt |
| Längd | 41 mm |
| Diameter | 7 mm |
| Material | Mässing, Stål |
| Djup | 31,5 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Serie | Spira |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Utförande | Mattsvart, Polerad Mässing, Polerad Nickel |
