Knopp Beslag Design Trumpet 38Obehandlad Ek, Diameter: 48 mm
129 kr
Vald variant
Diameter:
48 mm

Trumpet 38
Obehandlad Ek, Diameter: 48 mm
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trumpet 38 från Beslag Design i obehandlad ek passar utmärkt som möbelknopp och köksknopp. Trattformad knopp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Trumpet 38 från Beslag Design i obehandlad ek passar utmärkt som möbelknopp och köksknopp. Trattformad knopp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 255665-11 |
| Färg | Obehandlad Ek |
| Diameter | 48 mm |
| Material | Trä |
| Djup | 29 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Serie | Trumpet |
| Typ | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180013352 |


