Knopp Beslag Design Uniform
fr.134 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Uniform
134 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp T Uniform från Beslag Design är en elegant T-formad knopp i solid mässing. T-formen ger ett bra grepp och passar utmärkt i köket, badrummet eller på garderobsdörren.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp T Uniform från Beslag Design är en elegant T-formad knopp i solid mässing. T-formen ger ett bra grepp och passar utmärkt i köket, badrummet eller på garderobsdörren.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Obehandlad Mässing, Borstad Rostfri, Brun, Förnicklad, Mattsvart, Polerad Mässing |
| Längd | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Material | Mässing, Mässing/Brass, Stainless steel |
| Djup | 28, 36 mm |
| Höjd | 28, 36 mm |
| Serie | Uniform |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 19 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
