Knopp Beslag Design Uno Ø30 mm
fr.113 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Uno Ø30 mm
113 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Beslag Design Uno Ø30 mm är klassisk, stilrent formgiven men passar även fint in i moderna miljöer. Den blir enkelt blickfånget i rummet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Beslag Design Uno Ø30 mm är klassisk, stilrent formgiven men passar även fint in i moderna miljöer. Den blir enkelt blickfånget i rummet.
Uno har en rund form med en stilig fot och fina detaljer med frästa spår. Greppytan är vinklad för att man ska få en behagligare känsla vid beröring. Finns i flera olika utföranden och passar de flesta skåpsluckor och lådor - i både kök, badrum och på möbler. En detalj som gör skillnad.
Recensioner
Sofia PVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket fina knoppar som passar utmärkt på vårt upcyclade skåp. Fin kvalité och ser precis ut som på bilden på hemsidan.
+ Bra kvalité
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Brun, Förnicklad, Mässing, Obehandlad Mässing, Rostfritt, Svart |
| Längd | 30 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Mässing/Brass |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | Uno |
| Produkttyp | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19, 19 mm |
