Knopp Beslag Design Uno Ø30 mmSvart
Rek. pris 169 kr
135 kr
117 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Svart

Uno Ø30 mm
Svart
117 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Knopp Beslag Design Uno Ø30 mm är klassisk, stilrent formgiven men passar även fint in i moderna miljöer. Den blir enkelt blickfånget i rummet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Knopp Beslag Design Uno Ø30 mm är klassisk, stilrent formgiven men passar även fint in i moderna miljöer. Den blir enkelt blickfånget i rummet.
Uno har en rund form med en stilig fot och fina detaljer med frästa spår. Greppytan är vinklad för att man ska få en behagligare känsla vid beröring. Finns i flera olika utföranden och passar de flesta skåpsluckor och lådor - i både kök, badrum och på möbler. En detalj som gör skillnad.
Recensioner
Sofia PVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket fina knoppar som passar utmärkt på vårt upcyclade skåp. Fin kvalité och ser precis ut som på bilden på hemsidan.
+ Bra kvalité
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343314-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 30 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Serie | Uno |
| Produkttyp | Knopp |
| EAN-nr | 7316180024983 |







