Knopp Beslagsboden B496
fr.32 kr
Se priset!
Välj variant

B496
32 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Knopp Beslagsboden B496 är en knopp i zink.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B495B |
| Färg | Koppar, Matt Aluminium, Mässing, Svart |
| Diameter | 28 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Bredd | 28 mm |
| Typ | Knopp |
| Antal | 1 st/frp |

