Knopp Millers Jostein Ø36 mm
Lägsta totalpris 140:-
fr.70 kr/frpVälj variant

Knopp Millers Jostein Ø36 mm
2 frp / 140 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Knopp Millers Jostein Ø36 mm är en elegant knopp.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 36 mm
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 36 mm
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Antik, Förkromad, Mässing, Oxid, Silver, Tennoxid |
| Diameter | 36 mm |
| Material | Metall, Zamak, Zink |
| Djup | 26, 27 mm |
| Bredd | 36 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Epok |
| Typ | Knopp |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |

