Knopp Millers Mattias Ø32 mm
Lägsta totalpris 142:-
fr.71 kr/frpSe priset!
Välj variant

Knopp Millers Mattias Ø32 mm
2 frp / 142 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Knopp med fot i metall.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 32 mm
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 32 mm
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Krom, Matt Mässing, Matt Nickel, Mattsvart |
| Diameter | 32 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 30 mm |
| Bredd | 32 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Epok |
| Typ | Knopp |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |

