Knopp Theofils Garda D25 mm
Rek. pris 52 kr
fr.33 kr
Se priset!
Välj variant

Garda D25 mm
33 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Minsta storleken av knoppar i familjen Garda. En stilfull knopp med vackert konformad fot.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 309648T |
| Färg | Alu look, Grå, Krom, Ljusgrön, Matt Mässing, Matt Svart, Rostfri Look, Silvergrå |
| Diameter | 25 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 25 mm |
| Serie | Garda |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |

