Knopp Theofils Rimini 30 mm
fr.75 kr
Välj variant

Rimini 30 mm
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rimini är en möbelknopp som med sin lättrade yta ger ett rustikt men ändå modernt och stilrent intryck.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Rimini är en möbelknopp som med sin lättrade yta ger ett rustikt men ändå modernt och stilrent intryck.
Knoppen kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 309608T |
| Färg | Matt Svart, Mässing, Rostfri |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 20 mm |
| Utförande | Ruta |
| Serie | Rimini |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
