Knopp Theofils Sassari Rand 50 MMAlu look
339 kr
269 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Aluminium

Sassari Rand 50 MM
Alu look
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sassari är en vacker knopp med mycket exklusiv känsla. Knoppen passar låd-/luckfronter och dörrar i hemmets alla rum. Montera den annars med skruvstift, så har du en mycket stilfull upphängningskrok. Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Sassari är en vacker knopp med mycket exklusiv känsla. Knoppen passar låd-/luckfronter och dörrar i hemmets alla rum. Montera den annars med skruvstift, så har du en mycket stilfull upphängningskrok. Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 10200222SP |
| Färg | Aluminium |
| Diameter | 50 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | Sassari |
| Typ | Knopp |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466043974 |
