Brandsläckare Housegard 2 kg Pulversläckare
fr.377 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

2 kg Pulversläckare
377 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

För de som gillar den råa industriella stilen är detta ett passande val. Våra släckare har en lyxig industriell framtoning som blir en fin detalj i det moderna hemmet. Väggfäste ingår.
Varumärke
HousegardBeskrivning
För de som gillar den råa industriella stilen är detta ett passande val. Våra släckare har en lyxig industriell framtoning som blir en fin detalj i det moderna hemmet. Väggfäste ingår.
Brandsläckarna i serien Design by Housegard är avsedda för hemmamiljöer, där användaren kan förväntas veta var släckaren är placerad. En släckare som passar perfekt in i våra moderna hem. För den kreativa blir det här en fin detalj i inredningen samtidigt som den är oumbärlig om olyckan är framme.
Egenskaper
| Varumärke | Housegard |
| Produkttyp | Brandsläckare |
| Brandklass | ABC |
| Serie | Design by Housegard |
| Höjd | 367 mm |
| Bredd | 110 mm |
| Färg | Silver, Svart, Vit |
| Längd | 115, 122 mm |
| Vikt | 3,5, 3,7 kg |
