Brandvarnare Housegard Pebble 10
190 kr
Se priset!

Pebble 10
190 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pebble 10 har en användarvänlig design som är enkel att pausa, testa och underhålla. Den har ett förseglat litiumbatteri som varar under brandvarnarens 10-åriga livslängd, en ytterligare säkerhetsfaktor eftersom du aldrig behöver fundera på att byta batteri.
Varumärke
HousegardBeskrivning
Pebble 10 har en användarvänlig design som är enkel att pausa, testa och underhålla. Den har ett förseglat litiumbatteri som varar under brandvarnarens 10-åriga livslängd, en ytterligare säkerhetsfaktor eftersom du aldrig behöver fundera på att byta batteri.
Information
- Dektektionsprincip: Optisk detektionskammare
- Testfunktion: Ja
- Pausfunktion: Ja
- Temperaturområde: -10 °C till +40 °C
- Batteri: Förseglat 3V litiumbatteri med ca 10 års livslängd ingår
- Larmsignal: Minst 85 dB / 1 meter
- Testad och godkänd: CE, EN 14604
- Dektektionsprincip: Optisk detektionskammare
- Testfunktion: Ja
- Pausfunktion: Ja
- Temperaturområde: -10 °C till +40 °C
- Batteri: Förseglat 3V litiumbatteri med ca 10 års livslängd ingår
- Larmsignal: Minst 85 dB / 1 meter
- Testad och godkänd: CE, EN 14604
Recensioner
Emil TVerifierad köpare
för 2 år sedanMan måste byta ut den gamla platan.
KlasVerifierad köpare
för 2 år sedanEnkel att sätta upp!
+ Enkel att sätta upp!
Egenskaper
| Varumärke | Housegard |
| Art.Nr. | 601143 |
| Produkttyp | Brandvarnare |
| Färg | Vit |
| Serie | Pebble |
| Höjd | 34 mm |
| Vikt | 0,125 kg |
| Bredd | 105 mm |
| EAN-nr | 7320896011434 |





