Vägghållare Cederroth till Ögondusch 500 ml
124 kr
Se priset!

till Ögondusch 500 ml
124 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
CederrothBeskrivning
Vägghållare till Cederroth Ögondusch 500 ml (725200). Instruktionsskylt medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Cederroth |
| Art.Nr. | 979034 |
| Djup | 70 mm |
| Djup | 70 cm |
| Höjd | 270 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Bredd | 90 cm |
| EAN-nr | 7310617200018 |

