Multihållare Lundbergs CirklarMattsvart
89 kr

Cirklar
Mattsvart
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Multihållare Lundbergs Cirklar är en multihållare med cirklar för möjlighet till upphängning av flera saker sida vid sida. Den hakas på plats på Förvaringstavla eller Kroklist från Lundbergs.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Multihållare Lundbergs Cirklar är en multihållare med cirklar för möjlighet till upphängning av flera saker sida vid sida. Den hakas på plats på Förvaringstavla eller Kroklist från Lundbergs.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 75112 |
| Serie | Ordna |
| Färg | Mattsvart |
| Bredd | 30 cm |
| Material | Stål |
| Djup | 6,2 cm |
| Höjd | 21 cm |
| EAN-nr | 7392118751121 |
