Stöt/Vibrationsdämpande Matta Pisla Foam

Foam

Beskrivning
Recensioner
tvättmaskinen slutade att vandra
Hittade inte en som är tjockare. Det dämpar nästan ingenting.
Jättenöjd med mattan. Borde beställt för längesedan!
Bra vibration dämpare på vår tvätt maskin. Har en topp matad maskin som i stort har blivit nästan ljudlös efter mattan
Tvättmaskinen låter mindre och den fast
Skar till mattan och la den under en tvättmaskin som står på ett klinkersgolv. Maskinen har haft märkligt svårt att stå still vid lite högre belastning (mer tvätt). Nu står den perfekt stilla och låter dessutom lite mindre än tidigare. Utmärkt produkt som håller vad den lovar!
Nu står tvättmaskinen stilla,kan verkligen rekommendera denna produkt,hittar inga nackdelar på den.
Äntligen står tvättmaskin helt still och kanar inte runt när den centrifugerar.
Egenskaper
| Varumärke | Pisla |
| Art.Nr. | 20505080 |
| Serie | Skydd |
| Färg | Grå |
| Djup | 12 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Längd | 500 mm |
| Bredd | 620 mm |
| EAN-nr | 6414675131541 |
