Hållare Beslag Design till klädstång cc32
Lägsta totalpris 200:-
25 kr/stBeskrivning
Hållare till klädstång CC32 från Beslag Design är ett fäste till klädstång. Två per stång behövs.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 340001001 |
| Produkttyp | Klädstångshållare |
| Färg | Nickel |
| Bredd | 20 mm |
| Bredd | 20 cm |
| Längd | 11 mm |
| Djup | 15 mm |
| Djup | 15 cm |
| EAN-nr | 7350005360863 |

