Klädstång Beslag Design
Lägsta totalpris 156:-
fr.39 kr/stVälj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klädstång från Beslag Design är en praktisk klädstång för garderober. Denna klädstång måste kompletteras med två fästen per stång.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Klädstång från Beslag Design är en praktisk klädstång för garderober. Denna klädstång måste kompletteras med två fästen per stång.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Produkttyp | Klädstång |
| Djup | 30 mm |
| Djup | 30 cm |
| Bredd | 15 mm |
| Bredd | 15 cm |
| Färg | Nickel, Silver |
| Längd | 358, 458, 558, 958 mm |
